Zkoušky BH

Dne 6. 10. 2018 jsme, po delším uvažování a trénování, úspěšně absolvovali zkoušky BH dle MZŘ.

Rozhodčí:  Miroslav Ryneš

Místo:        ZKO Praha - Zbraslav

ZOP - splněná zkouška

27. 11. 2018 jsme v domácím prostředí ZKO Libeň úspěšně složili další zkoušku, tentokrát dle KJ ČR Brno.

Rozhodčí Ing. Michaela Martinů.

ZZO - splněná zkouška

22. 10. 2017 jsme splnili naši 1. zkoušku poslušnosti, ZZO.

Rozhodčí: Jiří Pružina, místo konání: Choteč, pořadatel: 354 Hostivice-Jeneček.

Počasí nám vyloženě nepřálo, od rána pršelo, což Easy nemá rád. Odpovídá tomu i bodové hodnocení za odložení za chůze (5 b.) i dlouhodobé odložení (8 b.). Aport jsem mu trochu pokazila sama (7 b.). Další disciplíny se nám celkem vydařily - přivolání (10 b.), polohy S-L (10 b.), chůze u nohy (9 b.). Celkem 49 bodů z  možných 60, speciální cviky - splněno.

ZOP - zkoušky nanečisto

6. 9. 2017 jsme s Easym absolvovali zkoušky ZOP, zatím jen "nanečisto". Zkoušky se konaly v příjemném areálu PESOPARKU (Uhříněves) pod dozorem rozhodčí Bc. Saši Křivohlavé. Kromě nepovedeného odložení ve skupině se Easymu dařilo a "vycvičili" jsme si celkem 79 bodů ze 100.

Fotky ze zkoušek nanečisto jsou ve fotogalerii.

 

Kynologie

Neoficiální závod v poslušnosti "O počernickou kost"

V rámci příprav na zkoušky ve sportovní kynologii jsme se 16. 10. 2016 zúčastnili neoficiálního závodu v poslušnosti. Byla to naše první první, začátečnická poslušnost před rozhodčí, ale zvládli jsme to :-) Celkově jsme se umístili na 6. místě ze 14. Celé 3 body jsme měli stržené za odložení, protože jsme ho dělali v sedě (Easy nerad leží na studené trávě a odložení v leže ještě nemáme tak vypilované...). Zbylé stržené body byly o chybách psovoda :-) Celkově jsem ale měla z Easyho velkou radost, moc mu to šlo.